Twilight dream
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Това е РПГ форум за всички почитатели на Здрач сагата и свръхестественото.Надяваме се да се забавлявате!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Алис
Пътеката между дърветата Vote_lcapПътеката между дърветата Voting_barПътеката между дърветата Vote_rcap 
Деймън
Пътеката между дърветата Vote_lcapПътеката между дърветата Voting_barПътеката между дърветата Vote_rcap 
Ренесме
Пътеката между дърветата Vote_lcapПътеката между дърветата Voting_barПътеката между дърветата Vote_rcap 
Розали Кълън
Пътеката между дърветата Vote_lcapПътеката между дърветата Voting_barПътеката между дърветата Vote_rcap 
Ейлин Брайс Волтури
Пътеката между дърветата Vote_lcapПътеката между дърветата Voting_barПътеката между дърветата Vote_rcap 
Кристофър Рандал
Пътеката между дърветата Vote_lcapПътеката между дърветата Voting_barПътеката между дърветата Vote_rcap 
Джаспър Кълън
Пътеката между дърветата Vote_lcapПътеката между дърветата Voting_barПътеката между дърветата Vote_rcap 
Анна Уест
Пътеката между дърветата Vote_lcapПътеката между дърветата Voting_barПътеката между дърветата Vote_rcap 
Анита Фреър
Пътеката между дърветата Vote_lcapПътеката между дърветата Voting_barПътеката между дърветата Vote_rcap 
Ариана Елезар
Пътеката между дърветата Vote_lcapПътеката между дърветата Voting_barПътеката между дърветата Vote_rcap 
Latest topics
» ~ Queen of your silent suffocation.
Пътеката между дърветата Icon_minitimeВто 08 Фев 2011, 22:04 by Ейлин Брайс Волтури

» Търся си...
Пътеката между дърветата Icon_minitimeНед 06 Фев 2011, 23:51 by Анна Уест

» Къщата на семейство Кълън
Пътеката между дърветата Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 21:56 by Алис

» Едуард Кълън, Бил Комптън, Стефан Салваторе или Дийн Уинчестър
Пътеката между дърветата Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 21:18 by Розали Кълън

» Пътеката между дърветата
Пътеката между дърветата Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 21:17 by Розали Кълън

» Парка на града
Пътеката между дърветата Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 20:30 by Алис

» Коя е последната книга, която прочетохте ??
Пътеката между дърветата Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 01:37 by Розали Кълън

» Какво четете сега ??
Пътеката между дърветата Icon_minitimeСря 26 Яну 2011, 23:40 by Ейлин Брайс Волтури

»  Кой е любимия ви писател ??
Пътеката между дърветата Icon_minitimeСря 26 Яну 2011, 23:36 by Ейлин Брайс Волтури


 

 Пътеката между дърветата

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Алис
Admin
Алис


Местожителство : Форкс
Кръв : Животинска
Гадже : Съпруг - Джаспър Кълън
Семейство (брат, сестра и т.н) : Племенница - Ренесме ; Сестри - Розали, Бела; Брат - Емет Кълън
Брой мнения : 198
Join date : 15.01.2011

Пътеката между дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Пътеката между дърветата   Пътеката между дърветата Icon_minitimeПон 17 Яну 2011, 14:46

Пътеката между дърветата %D0%A1%D0%BE%D1%87%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BA
Върнете се в началото Go down
Розали Кълън

Розали Кълън


Местожителство : Форкс
Кръв : Животинска
Семейство (брат, сестра и т.н) : сестра - Алис племенница - Ренесме
Брой мнения : 12
Join date : 16.01.2011

Пътеката между дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката между дърветата   Пътеката между дърветата Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 20:53

Аз и Алис се запътихме към гората но точно когато крачихме по пътечката пред нас се появиха две животни.едно зайче което си играеше със една малак сърничка.Аз се трнах към зайчето а то беше толкова сладко.Погалихго по бялата козиан и след това засмуках бясно от неговата кръв.След това започнах да изучавам гората.Имаше толкова много кръв и толкова много звуци.А аз бях още жадна.Изсмуках и сърничката горката тя беше още бебе.Но какво пък на никой нямаше да липсва освен ан майка си.Така се чувствах и аз сама.Но когато КАрлай ме превърна вече имах братя и сестри.Но все пак бях нещастна от двеста години всеки ден мисля за миналия си живот.И е мъча да си спомня какъв е бил той.Спомените са ми смътни.
Върнете се в началото Go down
Алис
Admin
Алис


Местожителство : Форкс
Кръв : Животинска
Гадже : Съпруг - Джаспър Кълън
Семейство (брат, сестра и т.н) : Племенница - Ренесме ; Сестри - Розали, Бела; Брат - Емет Кълън
Брой мнения : 198
Join date : 15.01.2011

Пътеката между дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката между дърветата   Пътеката между дърветата Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 21:02

Роуз нападна някакво зайче..Не го очаквах от нея.. ледах я невярващо докато не се затичах навътре в гората.. Премятах се през дърветата скачах бях и какво ли още не.. Смеха ми се носеше навсякъде и именно това плашеше животните.. Млъкнах и спрях рязко.. атворих очи.. Вдишах от живия аромат на гората.. Чух силни сърца на изток до реката.. Устните ми се напълниха с отрова.. Без да усетя вече летях натам.. Кръвта на нещо голямо навлизаше в съзнанието ми.. Скочих върху мечката и впих зъбите си.. Източих цялата й кръв.. Определено вече бях сети.. Грациозно отскочих от трупа и се огледах за Роуз.. Не я вижда, но надушвах аромата й..
- Готова ли си ?? - попитах тихо за да не подплаша плячката й..
Върнете се в началото Go down
Розали Кълън

Розали Кълън


Местожителство : Форкс
Кръв : Животинска
Семейство (брат, сестра и т.н) : сестра - Алис племенница - Ренесме
Брой мнения : 12
Join date : 16.01.2011

Пътеката между дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката между дърветата   Пътеката между дърветата Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 21:17

Имаше още едно зайче което трябваше да изям но не ми се искаше.Попринципш не бях почитател на животните но този път реших да си го взема в нас и да си гледам.Взех го в обятията си и започнах да го галя.
-Хайде Алис да тръгваме и да запознаеме останилите с Мери.И ако го изядете ще ви избия всичките.-Засмях се и се усмиханх.
След това аз и Алис се запътихме към къщата и скоро вече бяхме вътре и аз го оставих на леглото на което пахме аз и Емет.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пътеката между дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката между дърветата   Пътеката между дърветата Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пътеката между дърветата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Дърветата с папагалите
» Дърветата близо до джунглата..
» Водолей - между емоциите и разума

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight dream :: ФОРКС :: Гората-
Идете на: