Twilight dream
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Това е РПГ форум за всички почитатели на Здрач сагата и свръхестественото.Надяваме се да се забавлявате!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Алис
Къщата на семейство Кълън Vote_lcapКъщата на семейство Кълън Voting_barКъщата на семейство Кълън Vote_rcap 
Деймън
Къщата на семейство Кълън Vote_lcapКъщата на семейство Кълън Voting_barКъщата на семейство Кълън Vote_rcap 
Ренесме
Къщата на семейство Кълън Vote_lcapКъщата на семейство Кълън Voting_barКъщата на семейство Кълън Vote_rcap 
Розали Кълън
Къщата на семейство Кълън Vote_lcapКъщата на семейство Кълън Voting_barКъщата на семейство Кълън Vote_rcap 
Ейлин Брайс Волтури
Къщата на семейство Кълън Vote_lcapКъщата на семейство Кълън Voting_barКъщата на семейство Кълън Vote_rcap 
Кристофър Рандал
Къщата на семейство Кълън Vote_lcapКъщата на семейство Кълън Voting_barКъщата на семейство Кълън Vote_rcap 
Джаспър Кълън
Къщата на семейство Кълън Vote_lcapКъщата на семейство Кълън Voting_barКъщата на семейство Кълън Vote_rcap 
Анна Уест
Къщата на семейство Кълън Vote_lcapКъщата на семейство Кълън Voting_barКъщата на семейство Кълън Vote_rcap 
Анита Фреър
Къщата на семейство Кълън Vote_lcapКъщата на семейство Кълън Voting_barКъщата на семейство Кълън Vote_rcap 
Ариана Елезар
Къщата на семейство Кълън Vote_lcapКъщата на семейство Кълън Voting_barКъщата на семейство Кълън Vote_rcap 
Latest topics
» ~ Queen of your silent suffocation.
Къщата на семейство Кълън Icon_minitimeВто 08 Фев 2011, 22:04 by Ейлин Брайс Волтури

» Търся си...
Къщата на семейство Кълън Icon_minitimeНед 06 Фев 2011, 23:51 by Анна Уест

» Къщата на семейство Кълън
Къщата на семейство Кълън Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 21:56 by Алис

» Едуард Кълън, Бил Комптън, Стефан Салваторе или Дийн Уинчестър
Къщата на семейство Кълън Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 21:18 by Розали Кълън

» Пътеката между дърветата
Къщата на семейство Кълън Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 21:17 by Розали Кълън

» Парка на града
Къщата на семейство Кълън Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 20:30 by Алис

» Коя е последната книга, която прочетохте ??
Къщата на семейство Кълън Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 01:37 by Розали Кълън

» Какво четете сега ??
Къщата на семейство Кълън Icon_minitimeСря 26 Яну 2011, 23:40 by Ейлин Брайс Волтури

»  Кой е любимия ви писател ??
Къщата на семейство Кълън Icon_minitimeСря 26 Яну 2011, 23:36 by Ейлин Брайс Волтури


 

 Къщата на семейство Кълън

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Алис
Admin
Алис


Местожителство : Форкс
Кръв : Животинска
Гадже : Съпруг - Джаспър Кълън
Семейство (брат, сестра и т.н) : Племенница - Ренесме ; Сестри - Розали, Бела; Брат - Емет Кълън
Брой мнения : 198
Join date : 15.01.2011

Къщата на семейство Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на семейство Кълън   Къщата на семейство Кълън Icon_minitimeПон 17 Яну 2011, 21:45

Къщата:
Къщата на семейство Кълън 3524096833_bbd9099db4

Хола:
Къщата на семейство Кълън Cullen_living_room

Кухня:
Къщата на семейство Кълън Celebrity-home-interior-design-ideas-outdoor-kitchen-fire-place

Спалнята и банята на Алис и Джаспър:
Къщата на семейство Кълън Modern%20bedroom%202
Къщата на семейство Кълън Modern-bathroom-idea-jacuzzi-aura-bath

Дрешника на Алис и Джаспър:
Къщата на семейство Кълън 1260012565-fded68c476e41d20d1ca44b76187c166
Къщата на семейство Кълън M1x00049_9

Спалнята и банята на Бела и Едуард:
Къщата на семейство Кълън 2717771604_23a1204f17
Къщата на семейство Кълън Bathroom%20remodeling

Дрешника а Бела и Ед:
Къщата на семейство Кълън 20080419-lifestyle--wardrobe
Къщата на семейство Кълън Dreshnik

Спалнята и банята на Розали и Емет:
Къщата на семейство Кълън Malibu-property-bedroom-design
Къщата на семейство Кълън Bathroom001

Дрешника на Емет и Роуз:
Къщата на семейство Кълън Custom-Closets1
Къщата на семейство Кълън Closets-Designs

Спалнята и банята на Ренесме:
Къщата на семейство Кълън Hulsta-bedroom-05
Къщата на семейство Кълън 3094814083_64df9f5a3e

Дрешника на Неси:
Къщата на семейство Кълън Feb_closet_cal1

Гаража на семейството:
Къщата на семейство Кълън Edward-garage2


Spoiler:


Последната промяна е направена от Алис на Чет 20 Яну 2011, 19:18; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Алис
Admin
Алис


Местожителство : Форкс
Кръв : Животинска
Гадже : Съпруг - Джаспър Кълън
Семейство (брат, сестра и т.н) : Племенница - Ренесме ; Сестри - Розали, Бела; Брат - Емет Кълън
Брой мнения : 198
Join date : 15.01.2011

Къщата на семейство Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Кълън   Къщата на семейство Кълън Icon_minitimeСря 19 Яну 2011, 16:27

Къщата бе празна.. Нямаше никой освен мен и Джаспър.. Беше някак странно да разполагаме с цялата къща.. Най-вероятно Ренесме бе навън с приятели.. Останалите на лов, а ние просто стояхме на дивана правейки се че гледаме телевизия сгушени един в друг.. Може би това бе най-хубавото нещо от вечността.. Определено можех да остана така вечно.. Припомнях си толкова неща от миналото ни.. Предполагах че и той го прави, но не можех да кажа със сигурност.. Може би само Едуард можеше.. Времето беше мрачно и дъждовно.. Типичен ден за града Форкс.. Може би съвсем скоро щеше да се наложи да се махнем.. Хората щяха да заподозрат, че Карлайл не старее.. Може би щяхме да отидем в Аляска или някъде другаде.. Не се знаеше нищо.. Знаех само че ще се върнем на това спокойно местенце след няколко века..
Върнете се в началото Go down
Алис
Admin
Алис


Местожителство : Форкс
Кръв : Животинска
Гадже : Съпруг - Джаспър Кълън
Семейство (брат, сестра и т.н) : Племенница - Ренесме ; Сестри - Розали, Бела; Брат - Емет Кълън
Брой мнения : 198
Join date : 15.01.2011

Къщата на семейство Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Кълън   Къщата на семейство Кълън Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 21:26

Влязохме вкъщи.. Веднага целунах Джас .. той ме прегърна силно, а Есмме се затича към Роуз.. Тя обаче побърза да се качи горе с косматото животно.. Чух леко тупване и осъзнах, че го е оставила на леглото.. Отскубнах се от Джас и веднага отидох при нея махайки това нещо от завивките..
- Не Роузи не си познала.. Избирах тези завивки 3 часа.. Да не си посмяла да сложиш това нещо там.. - изписках звънко пускайки заека на земята.. Знаех че няма да му стане нищо.. Бях ниска .. Достатъчно ниска за да не се нарани..
Върнете се в началото Go down
Розали Кълън

Розали Кълън


Местожителство : Форкс
Кръв : Животинска
Семейство (брат, сестра и т.н) : сестра - Алис племенница - Ренесме
Брой мнения : 12
Join date : 16.01.2011

Къщата на семейство Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Кълън   Къщата на семейство Кълън Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 21:30

-Мери скъпа ела при мен.-КАзах на зайчето и то дотичка до мен.След това отидох и го изкъпах и го подсуших а след това отново го сложих на леглото като легнха до него и започнах да го галя.
-Така по-добре ли е?-Попитах Алис с малко сърказъм в гласъм ми.Не ми допадаше това че махна Мери от леглото.
-И мисля че зайчето е достатъчно чисто за да може да стои върху леглото ни.
Върнете се в началото Go down
Алис
Admin
Алис


Местожителство : Форкс
Кръв : Животинска
Гадже : Съпруг - Джаспър Кълън
Семейство (брат, сестра и т.н) : Племенница - Ренесме ; Сестри - Розали, Бела; Брат - Емет Кълън
Брой мнения : 198
Join date : 15.01.2011

Къщата на семейство Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Кълън   Къщата на семейство Кълън Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 21:36

Погледнах я злобно.. Тя не разбираше смисъла на думите ми..
- Не е заради мръсотията.. Тя е или то е ъм Как да кажа има нокти.. Ще скъса нещо.. - нацупих се.. Не исках да съсипе всичко.. Стараех се всичко да е наред.. Ловко взех зайчето от ръцете й и скочих през проореца заедно с него.. Оставихго в един храст горе долу далеч от къщата.. След 10 секунди се върнах усмихнато..
- Мери вече пътува на някъде.. - изчуроликах и слязох при останалите.. Не исках да ме нападне.. И без това зайчето нямаше да идъри много при домашни условия..
Върнете се в началото Go down
Розали Кълън

Розали Кълън


Местожителство : Форкс
Кръв : Животинска
Семейство (брат, сестра и т.н) : сестра - Алис племенница - Ренесме
Брой мнения : 12
Join date : 16.01.2011

Къщата на семейство Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Кълън   Къщата на семейство Кълън Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 21:42

Скочих през прозореца и започнах да търся Мери.След петнадесет минутно търсене най-накрая го открих и се върнах в къщата.
-Алис ако още веднъж посегнеш или се опиташ да се отървеш от зайчето заклевам се ще те УБИЯ.А не искаш Джеспър да е нещастен нали така?
След това седнах до Емет и го целунах той както винаги гледаше загубен мач.После отново започнах да галя зайченцето бяло.
Върнете се в началото Go down
Алис
Admin
Алис


Местожителство : Форкс
Кръв : Животинска
Гадже : Съпруг - Джаспър Кълън
Семейство (брат, сестра и т.н) : Племенница - Ренесме ; Сестри - Розали, Бела; Брат - Емет Кълън
Брой мнения : 198
Join date : 15.01.2011

Къщата на семейство Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Кълън   Къщата на семейство Кълън Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 21:56

Изръмжах в отговор.. Прелетях толкова бързо покрай нея че чак ми се размаза.. Все пак успях да грабна зайчето от ръцете й преди да забележи.. Измъкнах се от вкъщи.. Гнева ми бе толкова силен, а жаждата се засилваше с него.. Впих зъби в бялото създание и източих цялата му кръв.. Не можех да спра.. Нямаше как. . Захвърлих тялото и се върнах в стаята си влязла през прозореца.. Джас се озова при мен секунда по-късно обгръщайки ме с ръце..
- Какво има.. ?? - попита той с равния си и спокоен глас..
- Писна ми от заплахите й.. От капризите й още повече.. Не искам да живея така..- изчуроликах раздразнено.. Осъзнавах че всички ме чуват, но това не ми правеше впечатление.. интересуваше ме само какво ще каже Джас..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на семейство Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Кълън   Къщата на семейство Кълън Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на семейство Кълън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Създаване на семейство
» Едуард Кълън, Бил Комптън, Стефан Салваторе или Дийн Уинчестър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight dream :: ФОРКС :: Жилища-
Идете на: