Twilight dream
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Това е РПГ форум за всички почитатели на Здрач сагата и свръхестественото.Надяваме се да се забавлявате!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Алис
Парка на града  Vote_lcapПарка на града  Voting_barПарка на града  Vote_rcap 
Деймън
Парка на града  Vote_lcapПарка на града  Voting_barПарка на града  Vote_rcap 
Ренесме
Парка на града  Vote_lcapПарка на града  Voting_barПарка на града  Vote_rcap 
Розали Кълън
Парка на града  Vote_lcapПарка на града  Voting_barПарка на града  Vote_rcap 
Ейлин Брайс Волтури
Парка на града  Vote_lcapПарка на града  Voting_barПарка на града  Vote_rcap 
Кристофър Рандал
Парка на града  Vote_lcapПарка на града  Voting_barПарка на града  Vote_rcap 
Джаспър Кълън
Парка на града  Vote_lcapПарка на града  Voting_barПарка на града  Vote_rcap 
Анна Уест
Парка на града  Vote_lcapПарка на града  Voting_barПарка на града  Vote_rcap 
Анита Фреър
Парка на града  Vote_lcapПарка на града  Voting_barПарка на града  Vote_rcap 
Ариана Елезар
Парка на града  Vote_lcapПарка на града  Voting_barПарка на града  Vote_rcap 
Latest topics
» ~ Queen of your silent suffocation.
Парка на града  Icon_minitimeВто 08 Фев 2011, 22:04 by Ейлин Брайс Волтури

» Търся си...
Парка на града  Icon_minitimeНед 06 Фев 2011, 23:51 by Анна Уест

» Къщата на семейство Кълън
Парка на града  Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 21:56 by Алис

» Едуард Кълън, Бил Комптън, Стефан Салваторе или Дийн Уинчестър
Парка на града  Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 21:18 by Розали Кълън

» Пътеката между дърветата
Парка на града  Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 21:17 by Розали Кълън

» Парка на града
Парка на града  Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 20:30 by Алис

» Коя е последната книга, която прочетохте ??
Парка на града  Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 01:37 by Розали Кълън

» Какво четете сега ??
Парка на града  Icon_minitimeСря 26 Яну 2011, 23:40 by Ейлин Брайс Волтури

»  Кой е любимия ви писател ??
Парка на града  Icon_minitimeСря 26 Яну 2011, 23:36 by Ейлин Брайс Волтури


 

 Парка на града

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Алис
Admin
Алис


Местожителство : Форкс
Кръв : Животинска
Гадже : Съпруг - Джаспър Кълън
Семейство (брат, сестра и т.н) : Племенница - Ренесме ; Сестри - Розали, Бела; Брат - Емет Кълън
Брой мнения : 198
Join date : 15.01.2011

Парка на града  Empty
ПисанеЗаглавие: Парка на града    Парка на града  Icon_minitimeНед 16 Яну 2011, 21:55

Парка на града  IMG_14340
Върнете се в началото Go down
Розали Кълън

Розали Кълън


Местожителство : Форкс
Кръв : Животинска
Семейство (брат, сестра и т.н) : сестра - Алис племенница - Ренесме
Брой мнения : 12
Join date : 16.01.2011

Парка на града  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка на града    Парка на града  Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 18:35

Днес реших да се поразходя.Чувствах се нещастна чудех се какъв ли щеше да е живота ми ако сега бях обикновен човек.Е да сега щях да съм в ковчег но все пак съм нещастна като вампир.Когато ме инасилиха приятелите на Ройз изживях най-голямото унижение в живота си.Но както и да е.Отидох до парка и реших да се поразходя малко.Вече слънцето се беше скрило някъде където никой нямаше да го види.Започнах да се разхождам бавно и спокойно мислейки за предишния си живот.И моята мечта която така и не се осъществи.Бях гладна но сега не ми беше до лов.От няколко дни не се бях хранила и може би сега щях да убия никой човек но какво пък човечеството и без това ще загине.Какво ми пука за хората.Сега ме е грижа само а Емет и Ренесме.Какво ли прави тя сега?Сигурно говори с онова мръсно куче Джейкъб.
Върнете се в началото Go down
Алис
Admin
Алис


Местожителство : Форкс
Кръв : Животинска
Гадже : Съпруг - Джаспър Кълън
Семейство (брат, сестра и т.н) : Племенница - Ренесме ; Сестри - Розали, Бела; Брат - Емет Кълън
Брой мнения : 198
Join date : 15.01.2011

Парка на града  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка на града    Парка на града  Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 19:59

Ставаше все по-късно, а Роуз никаква я нямаше.. Съсредоточих се и я видях върху една пейка.. Това място наподобяваше парка.. Успокоих останалите и тръгнах натам по най-бърия начин.. Не бях оворила с нея от дни.. Може би щях да й помогна с нещо.. С мен споделяше всеки един член както и с Ед.. Подсмихнах се леко при тази мисъл и грациаоно закрачих към пейката на която видях Роуз.. Съвсем скоро подуших аромата йи я зърнах..
- Роуз.. Хе как си ?? - усмихнах се и я прегърнах..
Върнете се в началото Go down
Розали Кълън

Розали Кълън


Местожителство : Форкс
Кръв : Животинска
Семейство (брат, сестра и т.н) : сестра - Алис племенница - Ренесме
Брой мнения : 12
Join date : 16.01.2011

Парка на града  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка на града    Парка на града  Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 20:12

-Алис здравей.Ами горе доло.Ами ти как си?-Попитах малко загрижено.С нея не бяхме говорили от няколко дни.А и без това нямаше за какво да си говорим.
-Как е Емет.Не сме говорили от два дена с него.Не се засичахме.Погледнах я право в очите и зачаках нейният отговор.
След това станах от пейката все още мислеща за живота си от който непомних много.Помних само мечтата си и болката.
Върнете се в началото Go down
Алис
Admin
Алис


Местожителство : Форкс
Кръв : Животинска
Гадже : Съпруг - Джаспър Кълън
Семейство (брат, сестра и т.н) : Племенница - Ренесме ; Сестри - Розали, Бела; Брат - Емет Кълън
Брой мнения : 198
Join date : 15.01.2011

Парка на града  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка на града    Парка на града  Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 20:19

Погледнах я сриозно стоейки права.. дребното ми тяло изглеждаше нищожно пред нейната прекрасна фигура.. Нашата снежна принцеса явно бе тъжна..
- Емет е добре.. Весел както инаги.. Ед твърди, че е леко притеснен и все пак е добре.. Есме е съсипана.. Трябва да говориш с на Роуз.. Не си била така от 100 ггодини, а сега си унила .. Какво има ?? - попитах звънко подскачайки около нея..
Върнете се в началото Go down
Розали Кълън

Розали Кълън


Местожителство : Форкс
Кръв : Животинска
Семейство (брат, сестра и т.н) : сестра - Алис племенница - Ренесме
Брой мнения : 12
Join date : 16.01.2011

Парка на града  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка на града    Парка на града  Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 20:26

-Ами тъжна съм защото мислех за предишния си живот който помня съвсем малко.Тъжна съм защото така и не успях да осъщества мечтата сси.-Започнах да говоря.Ако не бях вампир доссега да съм се разплакала и да съм направила река от сълзите си.
-А и също съм тъжна защото с Емет малко се скарахме и не сме си говорили от два дена.А вече немога да издържам без да му говоря.Знаеш колко съм упорита.Искаш ли да отидем на лов?-Попитах Алис все още малко разтроена.
Върнете се в началото Go down
Алис
Admin
Алис


Местожителство : Форкс
Кръв : Животинска
Гадже : Съпруг - Джаспър Кълън
Семейство (брат, сестра и т.н) : Племенница - Ренесме ; Сестри - Розали, Бела; Брат - Емет Кълън
Брой мнения : 198
Join date : 15.01.2011

Парка на града  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка на града    Парка на града  Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 20:30

Слушах разказа й внимателно.. Разбирах как се чувства, но аз не съжалявах че са ме превърнали.. Според Джеймс съм ила в луница.. Предпочитам сегашния си живот.. Имам Джас и цяла вечност с него.. Погледнах я внимателно изучавайки изражението й.. Беше жадна.. Очите и бяха тъмни.. Трябваше да идем на лов..
- Да.. ами да вървим, а за Емет не се притеснявай той не се сърди за нищо.. Познаваш го.. - ухилих се и я хванах за ръката дърпайки я по посока на гората
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Парка на града  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка на града    Парка на града  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Парка на града
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Фонтана в средата на парка
» Банката в града
» Църквата в града
» Гората до града
» Гората близо до града

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight dream :: ФОРКС :: Парк-
Идете на: