Това е РПГ форум за всички почитатели на Здрач сагата и свръхестественото.Надяваме се да се забавлявате!

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Кой е любимия ви писател ??

Go down 
АвторСъобщение
Алис
Admin

Местожителство : Форкс
Кръв : Животинска
Гадже : Съпруг - Джаспър Кълън
Семейство (брат, сестра и т.н) : Племенница - Ренесме ; Сестри - Розали, Бела; Брат - Емет Кълън
Брой мнения : 198

ПисанеЗаглавие: Кой е любимия ви писател ??   Пон 24 Яну 2011, 14:42

Е ??

Дрехи:

Spoiler:

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Ейлин Брайс Волтури

Брой мнения : 11

ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимия ви писател ??   Сря 26 Яну 2011, 23:36

На първо място при мен се нарежда Краля - Стивън Кинг. Обожавам книгите му, обожавам начина му на писане... Книгите му са съвършено гениални и винаги успяват да ме накарат да будувам до никое време, като при най-малкия шум, който чуя реакцията ми е нещо като "ОБОЖЕГОСПОДИСЕГАЩЕУМРА!" (а може би, само може би, преувеличавам малко Very Happy ). Веднага след него е Дж. К. Роулинг, една от първите, запалили ме до такава степен по книгите и независимо от всичко, Хари Потър си остава вечен Very Happy Първоначално бях луда по "Здрач" на Стефани Майър, но сега може да мине за един от любимите ми писатели само със "Скитницата". Много ми допада стила на писане и на Лиса Джейн Смит, не само с "Дневниците:, но и с "Нощен Свят"... и мисля, че са тези.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

Кой е любимия ви писател ??
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight dream :: Лична зона :: Книги-
Идете на: