Twilight dream
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Това е РПГ форум за всички почитатели на Здрач сагата и свръхестественото.Надяваме се да се забавлявате!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Алис
Гората ..  - Page 2 Vote_lcapГората ..  - Page 2 Voting_barГората ..  - Page 2 Vote_rcap 
Деймън
Гората ..  - Page 2 Vote_lcapГората ..  - Page 2 Voting_barГората ..  - Page 2 Vote_rcap 
Ренесме
Гората ..  - Page 2 Vote_lcapГората ..  - Page 2 Voting_barГората ..  - Page 2 Vote_rcap 
Розали Кълън
Гората ..  - Page 2 Vote_lcapГората ..  - Page 2 Voting_barГората ..  - Page 2 Vote_rcap 
Ейлин Брайс Волтури
Гората ..  - Page 2 Vote_lcapГората ..  - Page 2 Voting_barГората ..  - Page 2 Vote_rcap 
Кристофър Рандал
Гората ..  - Page 2 Vote_lcapГората ..  - Page 2 Voting_barГората ..  - Page 2 Vote_rcap 
Джаспър Кълън
Гората ..  - Page 2 Vote_lcapГората ..  - Page 2 Voting_barГората ..  - Page 2 Vote_rcap 
Анна Уест
Гората ..  - Page 2 Vote_lcapГората ..  - Page 2 Voting_barГората ..  - Page 2 Vote_rcap 
Анита Фреър
Гората ..  - Page 2 Vote_lcapГората ..  - Page 2 Voting_barГората ..  - Page 2 Vote_rcap 
Ариана Елезар
Гората ..  - Page 2 Vote_lcapГората ..  - Page 2 Voting_barГората ..  - Page 2 Vote_rcap 
Latest topics
» ~ Queen of your silent suffocation.
Гората ..  - Page 2 Icon_minitimeВто 08 Фев 2011, 22:04 by Ейлин Брайс Волтури

» Търся си...
Гората ..  - Page 2 Icon_minitimeНед 06 Фев 2011, 23:51 by Анна Уест

» Къщата на семейство Кълън
Гората ..  - Page 2 Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 21:56 by Алис

» Едуард Кълън, Бил Комптън, Стефан Салваторе или Дийн Уинчестър
Гората ..  - Page 2 Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 21:18 by Розали Кълън

» Пътеката между дърветата
Гората ..  - Page 2 Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 21:17 by Розали Кълън

» Парка на града
Гората ..  - Page 2 Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 20:30 by Алис

» Коя е последната книга, която прочетохте ??
Гората ..  - Page 2 Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 01:37 by Розали Кълън

» Какво четете сега ??
Гората ..  - Page 2 Icon_minitimeСря 26 Яну 2011, 23:40 by Ейлин Брайс Волтури

»  Кой е любимия ви писател ??
Гората ..  - Page 2 Icon_minitimeСря 26 Яну 2011, 23:36 by Ейлин Брайс Волтури


 

 Гората ..

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Алис
Admin
Алис


Местожителство : Форкс
Кръв : Животинска
Гадже : Съпруг - Джаспър Кълън
Семейство (брат, сестра и т.н) : Племенница - Ренесме ; Сестри - Розали, Бела; Брат - Емет Кълън
Брой мнения : 198
Join date : 15.01.2011

Гората ..  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ..    Гората ..  - Page 2 Icon_minitimeВто 25 Яну 2011, 01:03

Не знаех, че чете мисли.. Мислех, че е копирал друга дарба.. Все едно.. Вече бях свикнала.. Нямаше уединение на този свят.. Първо Едуард, а сега и Деймън.. Въздъхнах тихо..
- Да.. Определено ме пази, но нямам особено голяма нужда.. И сама мога да се справя.. - усмихнах се и застанах пред него.. Надявах се да не си направи грешно впечатление.. Не бях като тези с които е свикнал да бъде..
- Не се притеснявай Деймън.. По-силна съм отколкото изглеждам..
Върнете се в началото Go down
Деймън

Деймън


Кръв : Човешка..
Гадже : Не, предпочита връзките за 1 вечер..
Семейство (брат, сестра и т.н) : Семейството му е мъртво.
Допълнителна информация : Не обича да излиза денем, предпочита нощния живот. Не си пада по връзките, предпочита момиче за една, две вечери. Мрази да го игнорират. Може да свири на пиано и китара, но рядко го прави.
Брой мнения : 17
Join date : 24.01.2011

Гората ..  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ..    Гората ..  - Page 2 Icon_minitimeВто 25 Яну 2011, 01:15

-Не се и съмнявам красавице. -Усмихнах се чаровно аз. -Но такива като мен не търсят бой. По-скоро забавления. Е, разбира се, има и такива, които откриват забавлението в боя... Но аз съм по-скоро на принципа "Живей на макс..", което не включва безсмислени свади. -Вдигнах рамене. -Предполагам само като изгубя контол всичко е различно.
Да, спомням си последния път, когато изгубих контрол. Определено не бе хубаво за нито един жител на Ню Орлиънс. Беше си касапница, но не само по моя вина.
-Знаеш ли, ако се върна в Италия мисля отново да се срещна с онези италиански вампирчета. -Казах след кратък размисъл. -Поне да видя какво може да стане.
Върнете се в началото Go down
Алис
Admin
Алис


Местожителство : Форкс
Кръв : Животинска
Гадже : Съпруг - Джаспър Кълън
Семейство (брат, сестра и т.н) : Племенница - Ренесме ; Сестри - Розали, Бела; Брат - Емет Кълън
Брой мнения : 198
Join date : 15.01.2011

Гората ..  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ..    Гората ..  - Page 2 Icon_minitimeВто 25 Яну 2011, 01:27

Намръщих се.. Не харесвах Волтури.. Безмилостни и търсещи начин за своите удобства.. Те определено не търсеха справедливост..
- Ти решаваш, Деймън.. Може би ще се впишеш отлично при тях като изключим някои твои черти неприемливи за италиянския клан.. - усмихнах се.. Не можех да си го представя сам пред тях.. Лесно можеха да го отхвърлят макар и да не бях много сигурна..
- Между-другото препоръчвам ти да не ловуваш наоколо.. Дори и в Порт Анджелис.. Как да ти кажа.. Има глутница , която защитава човешкия живот.. Не е нужно да си навличаш проблеми с тях.. Те са наши приятели..
Върнете се в началото Go down
Деймън

Деймън


Кръв : Човешка..
Гадже : Не, предпочита връзките за 1 вечер..
Семейство (брат, сестра и т.н) : Семейството му е мъртво.
Допълнителна информация : Не обича да излиза денем, предпочита нощния живот. Не си пада по връзките, предпочита момиче за една, две вечери. Мрази да го игнорират. Може да свири на пиано и китара, но рядко го прави.
Брой мнения : 17
Join date : 24.01.2011

Гората ..  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ..    Гората ..  - Page 2 Icon_minitimeВто 25 Яну 2011, 09:03

-Повярвай ми и да лулувам добре подбирам жертвите си. -Казах, като извъртях очи. -Никакви деца, женени девойки или яки мъжаги. А и не винаги ги убивам. -Вдигнах рамене. -Понякога просто пия малко от тях. колкото до вълците.. Ами не смятам да създавам проблеми, ако те не ми направят проблем. Не, че светът е мой. Неме разбирай погрешно, просто ще съм незабелязан, ако и те са незабелязани за мен.
Погледнах на някъде другаде, след което върнах погледа си на вампирката.
-От колко години си вампир?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гората ..  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората ..    Гората ..  - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Гората ..
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Гората ...
» Гората до града
» Гората близо до града

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight dream :: ФОРКС :: Гората-
Идете на: